bag_lady

Wpis

niedziela, 13 marca 2011

BIAŁA FLAGA?

Najtrudniej przyznać się przed samym sobą, że się nie daje rady, że pogubiło, zostało daleko w tyle i nie szansy by dogonić...
Wydarzyło się tyle, że nie ogarniam. Jestem przerażona, bo sprawiłam zawód tylu osobom, naraziłam swoją firmę na utratę opini, nie mówiąc o sobie.
Kiedy zaczynałam pisać bloga, postanowiłam, że nie będzie ponury, tego chyba wszyscy mamy dosyć i nie chodzi o strusią politykę, bo różne katastrofy będą się zdarzać, ale cóż nie wychodzi mi!
Znowu pomilczałam, wyczekując na lepszy moment, dziś pojękując z bólu odzywam się, bo czort wie, co jeszcze wyskoczy, poza infekcją dróg moczowych, co właśnie mnie dotyka?!
Przepraszam i dziekuję Wam za wsparcie, to naprawdę potężna siła! Dzieki temu budzi się moja nieco podupadła ostatnio przekora i znow staje do walki! A mam o co się bić! Pozostało mi kilka miesięcy opłacania ZUSu i będę mogła się starać o rentę, o ile ZUS mnie uzna za niezdolną do pracy. Teraz szukam pomocy prawnej, żeby jakoś rozwiązać sprawę z Urzędem Skarbowym, bo sytuacja jest nie do zniesienia!
Jeszcze raz dziekuję, jak przestanę jęczeć odezwę się!

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
vivictoria
Czas publikacji:
niedziela, 13 marca 2011 13:33

Polecane wpisy

 • SPADAM!!!

  Ten okrzyk, że nie oznacza, że się stąd wynoszę, ciągle wierze, że wróce do blogowania, bo z Wami ciągle jestem i dziekuję za wszystko! Posypało się, chemia ter

 • WŁ.GOMUŁKA ŻYJE!

  Dziś wpis będzie nietypowy i wyjątkowy, najmocniej przepraszam, jeśli kogoś urażę, bo szaleją po mnie uczucia najgorsze z najgorszych. Jak wiecie nie dotykam po

 • TELEGRAM

  Jestem. Walczę: - ze skutkami chemii, - z Urzędem Skarbowym. To drugie gorsze. Za nic nie chca uznać mojej choroby za fakt obiektywny, u nich to jest subiektywn

Komentarze

Dodaj komentarz

 • hrabina.ee napisał(a) komentarz datowany na 2011/03/13 13:49:36:

  Vivi, życzę aby wszystkie sprawy związane z firmą, US, i innymi urzędami, udało się pozytywnie porozwiązywać. Tobie życzę dużo sił do walki z prawem.
  A ta biała flaga z tytułu, to chyba tak przekornie, prawda? Bo to żadna biała flaga, to żadna rezygnacja, Ty wciąż walczysz!


  Anka

 • madziorek-myslipisane napisał(a) komentarz datowany na 2011/03/13 13:56:54:

  nawet jak nie przestaniesz to i tak się odezwij. a ja trzymam kciuki żeby się wszystko dobrze układało

 • kicorka napisał(a) komentarz datowany na 2011/03/13 16:52:20:

  Małgosiu powodzenia z US, wygrałaś już nie jedną bitwę więc Us nie powinien być straszny.buziaki jaga

 • skidblandir napisał(a) komentarz datowany na 2011/03/13 17:39:54:

  O, no witaj, dobrze, że się odzywasz! Walcz kobieto, obudź tą swoją przekorę!

 • w.cwiklinska napisał(a) komentarz datowany na 2011/03/13 18:35:23:

  Vivi - i tak jesteś bardzo, bardzo dzielna - szkoda, że tylko myślami możemy Tobie pomóc -
  wierzę, mocno - że przezwyciężysz wszystkie trudności - ja bym już dawno "padła" - ślę serdeczne myśli abyś umocniła w sobie przekorę i nie poddała się -- walcz i zwyciężaj Wanda

 • baabcia napisał(a) komentarz datowany na 2011/03/13 18:38:27:

  Małgosiu - JA! wolę kiedy jęczysz niż kiedy milczysz. Na mój rozum pisz do US i proś o rozłożenie, umorzenie i co tylko się da. Trzymam za Ciebie. Jeśli nie upolujesz prawnika w Toruniu - pogadamy jeszcze.
  Biała flaga jest dla tych, którzy nie czuja dlaczego nie wywiązałaś się z jakiegokolwiek terminu - skąd mają wiedzieć. Skąd mogli wiedzieć jak bardzo Ci ciężko. Teraz jeśli postarają się zrozumieją - jak tak silna dzielna kobieta zawala terminy. Małgosiu trzymamy z Tobą.

 • Gość GosiaB napisał(a) z *.siedlce.vectranet.pl komentarz datowany na 2011/03/13 18:41:12:

  Gosiu, walcz, walcz z całych sił i żadnych białych flag. Pozdrawiam

 • domatorka.amatorka napisał(a) komentarz datowany na 2011/03/13 19:14:43:

  Małgosiu, trzymam kciuki za Ciebie i za walkę z bezdusznymi urzędami. Napisz proszę czy można Ci jakoś pomóc-wysyłam tonę wirtualnego wsparcia:*

 • domatorka.amatorka napisał(a) komentarz datowany na 2011/03/13 19:15:05:

  Małgosiu, trzymam kciuki za Ciebie i za walkę z bezdusznymi urzędami. Napisz proszę czy można Ci jakoś pomóc-wysyłam tonę wirtualnego wsparcia:*

 • pracownia_artystyczna_katta napisał(a) komentarz datowany na 2011/03/13 20:42:53:

  Gosiu, trzymaj się. Od kiedy pamiętam byłaś dla mnie wzorem. Masz w sobie siłę, która pozwoli Ci przezwyciężyć wszystkie przeciwności. Wiem to ;) Jestem z Tobą, choć mało się odzywam.

 • magda.madziula napisał(a) komentarz datowany na 2011/03/13 21:20:57:

  Ja cały czas trzymam za Ciebie kciuki i przytulam mocno!!!

 • Gość koticzka napisał(a) z *.b-ras1.dbn.dublin.eircom.net komentarz datowany na 2011/03/13 22:39:08:

  Niestety, pomocna mogę być jedynie w kwestii dróg moczowych, za to mam doświadczenie spore, niestety. W Irlandii jest mokro i często marznę, więc prowadzę stała walkę z bakteriami, które z kolei prowadzą ze mną wojnę aczepną. Ale żeby się nie zaczepiały, należy pić żurawinę. Zakwasza drogi moczowe i nie pozwala bakteriom przylegać do scianek - w związku z czym łatwiej się wypłukują. Jest herbata żurawinowa, która jest wprawdzie be, ale znalazłam Minutkę, w której żurawina jest składnikiem oprócz innych owoców i to jest miłe i zdrowe. Podobno niezły jest też granat, ale nie sprawdzałam. Uwaga, żurawiny ponoć nie należy stosować z wapnem. Podwyższa ona również ciśnienie, bo zawiera sód. Generalnie - zwłaszcza jeśli się człowiek leczy na inne różności, i tak trzeba skonsultować.
  Zakwaszanie cytrusami też może diząłać, ale ponoć przy tych owocach łatwiej o kamienie nerkowe.
  Pozostałe zalecenia, które się sprawdziły: chodzić dużo, mało siedzieć. Nie marznąć w nerki i stopy. Jeść owoce takie jak truskawki, arbuz, winogrona bez skórki (zawsze prefereowałam te pierwsze). Ponadto przez miesiąc piłam herbatkę ziołową: porcja skrzypu i porcja pokrzywy, wymieszać, zaparzyć zmusić się do wypicia. Smakuje jak świńskie łajno, ale zdrowe nieprzeciętnie i wzmacnia odporność (akurat byłam po długiej serii antybiotyków). Po miesiącu nawracające infekcje przeszły na całe lata.
  Zalecenia pochodziły od pani urolog, do której w desperacji się zwróciłam po kilku miesiacach nieudanych interwencjach lekarza ogólnego. Naonczas była zastępcą ordynatora w szpitalu wojewódzkim czy jakoś tak.
  I tak pani doktor straciła klientkę :)))) DZIĘKUJĘ owej p[ani raz jeszcze. Czule ją wspominam (chociaż nie była do rany przyłóż)....

 • Gość koticzka napisał(a) z *.b-ras1.dbn.dublin.eircom.net komentarz datowany na 2011/03/13 22:41:02:

  I zakładam, że biała flaga to tylko i wyłącznie dotyczy regularnych i częstych postów na blogu. Innych - jak widać poniżej, jako Twoje fanki - nie przyjmiemy! :)

 • piumaa napisał(a) komentarz datowany na 2011/03/13 23:37:46:

  Odpoczywaj, zbieraj siły i walcz i nie pisz o białej fladze!!! Pozdrawiam

 • wegetarinka napisał(a) komentarz datowany na 2011/03/14 00:23:21:

  Vivi, jesteś niezwykła, taki mały duży rycerz :) ja to wiem i wszyscy, którzy to przychodzą, Ty też to wiesz!

 • Gość LaLa napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2011/03/14 09:41:34:

  życie to walka szczurów, trzeba ciągle i nieustannie się wszędzie łokciami rozpychać nawet sh :) ,czego po prostu nie cierpię.A US to jedna z legalnych mafii po kościele :). Walcz, zawsze znajdzie się wśród tych szczurów jedna lub dwie osoby ,które będą chciały tobie pomóc :)

 • Gość Beata napisał(a) z *.net.pl komentarz datowany na 2011/03/14 13:18:12:

  Małgosiu, nie raz już pisałam, że podziwiam Cię za tę wielką siłę , jaką masz w sobie i napiszę to jeszcze raz. Jestem z Toą cały czas myślami i czekam na każdy post, nawet gdybyś tylko miała w nim narzekać. Mam nadzieję, że w końcu minie zła passa i wszystko zacznie Ci się dobrze układac. W każdym bądź razie bardzo Ci tego życzę i trzymam kciuki.

 • Gość iwona66 napisał(a) z 46.238.193.* komentarz datowany na 2011/03/14 13:52:00:

  Pani Małgosiu !
  Proszę się nie poddawć , za nic na świecie. Jest Pani bardzo dzielną kobietą.
  Zaglądam tutaj do Pani i jestem pełna podziwu.
  Wierzę i wiem , że da Pani radę wszystkim przeciwnościom losu , że wszystko
  się jeszcze ułoży.
  Pozdrawiam serdecznie i mocno trzymam kciuki.
  iwona66

 • Gość Motylek73 napisał(a) z *.hsd1.wa.comcast.net komentarz datowany na 2011/03/14 17:07:52:

  Czasem trzeba pojęczeć i ponarzekać, bo wypowiedzenie na głos/napisanie na blogu pomaga wyrzucić z siebie to co nas nadgryza, co nas męczy, co nam nie daje spokoju. Takie wylanie z siebie nagromadzonej goryczy ma działanie terapeutyczne, a przecież większość zaglądających tu osób chce Ci pomóc z całego serca! Więc nie martw się o nas - czytelniczki!
  Posyłam dużo dobrych myśli!
  Motylek

 • Gość oslun napisał(a) z *.ip.jarsat.pl komentarz datowany na 2011/03/14 20:07:21:

  Małgosiu, nie daj się urzędasom! Jestem z Tobą! Trzymam kciuki za zwycięstwo nad biurokracją i za poprawę stanu dróg moczowych i wszelkich innych. Buziaki

 • urkye napisał(a) komentarz datowany na 2011/03/15 06:52:04:

  Powodzenia i nie poddawaj się w walce! :)

 • apan-dana napisał(a) komentarz datowany na 2011/03/15 19:31:21:

  ja nie rozumiem jak ty do tej pory nie byłaś na rencie, ja jestem z tych rakowych i mam rentę przez cały czas, teraz najpierw miałam 1 st potem drugi a kiedy zechciałam do pracy to dostałam 3 , rente na pewno dostaniesz, to cię podratuje

 • Gość butek napisał(a) z *.internetdsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2011/03/16 16:34:28:

  Małgosiu dzielna jesteś i dzielna bądź:) Trzymam kciuki i co tylko mogę, żeby Ci się udało :) i choć z daleka - ściskam mocno - m.

 • lorena24 napisał(a) komentarz datowany na 2011/03/17 12:09:58:

  Trzymam za Ciebie mocno kciuki, życzę powodzenia w sprawach urzędowych i dużo, dużo zdrowia:)

 • fagusia napisał(a) komentarz datowany na 2011/03/18 21:42:14:

  ja tez teraz częściej do Ciebie zaglądam i cieszy mnie , że się trzymasz. napisz prosze do mojej siostry jak będziesz mieć więcej siły - dziś z nią rozmawiałam o tobie , ma sie jeszcze rozeznać w temacie - może razem coś wymyślimy .:)
  pozdrawiam
  fagusia

 • baabcia napisał(a) komentarz datowany na 2011/03/20 08:55:15:

  Małgosiu - w jakikolwiek sposób odezwij się - porozmawiamy "o niczym" a jeśli będziesz miał siłę to przygotujemy dla prawnika to co ważne - ściskam i czekam;

 • Gość EDZ napisał(a) z *.dynamic.chello.pl komentarz datowany na 2011/03/21 09:32:10:

  Pani Małgosiu, wczoraj trafiłam na Pani stronę, gdyż poszukiwałam ciekawej nietuzinkowej torebki. I... zamarłam z zachwytu. Nie wiem, jak to możliwe, że spod Pani ręki każda torebka jest właśnie taka-nietuzinkowa, kobieca, oryginalna. I jestem pewna, że te same cechy dotyczą Twórcy tychże dzieł, bo określenie torebka wręcz uwłacza temu, co Pani robi. aż chce się Panią poznać! gratuluję ogromnego talentu!!!
  Wierzę, że wszystko się dobrze ułoży. Zdrowia życzę.
  pozdrawiam serdecznie,
  Ela.
  Ps. Chciałabym kupić u Pani torebkę. Czy można zamówić na sprzedaż i ile się czeka?

 • splocik napisał(a) komentarz datowany na 2011/03/23 21:51:27:

  Nie przyjmuję do wiadomości żadnej białej flagi. Dla mnie jesteś jedną z najbardziej walecznych i nie zmieniaj tego. Czekam na każdy znak Twojej radości z wygranej z wszelką przeciwnością - choćby małej potyczki. I czekam na kontakt mailowy lub tel.
  Będzie dobrze, bo musi być dobrze.
  Pozdrawiam ciepło.

 • yadis napisał(a) komentarz datowany na 2011/03/27 17:57:42:

  Ja mogę pomóc w sprawie prawnika - szczególnie jeśli chodzi ci o kogoś od spraw beznadziejnych ;-P. Skontaktuj się ze mną (powinnaś mieć maila) to dogadamy szczegóły.

 • Gość mamaga napisał(a) z *.cdma.centertel.pl komentarz datowany na 2011/04/11 16:40:58:

  Jestem pełna podziwu dla Twojej siły i talentu. Dziękuję serdecznie za Twojego bloga. Trafiłam tu jakiś czas temu kiedy szukałam jak wszyć zamek do torebki...i dzieki Tobie się nauczyłam :D
  Życzę Ci dużo siły, energii i ufności w dźwiganiu Twojego krzyża!

 • skidblandir napisał(a) komentarz datowany na 2011/04/11 18:44:23:

  Odezwij się, jak tylko dasz radę. Pojojcz troszkę, będzie Ci lżej może :)

 • grazka-1 napisał(a) komentarz datowany na 2011/04/12 22:38:18:

  Ja przekornie chyba, nie napiszę Ci "Bądź dzielna". Osobiście mnie takie słowa wkurzały. Ty JESTEŚ DZIELNA. I chwała Ci za to, że jeszcze możesz. W sprawach urzędowych przede wszystkim. Uściski takie od serca ślę.

 • Gość wrzosiec napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2011/04/21 15:07:53:

  Za dwa dni wielkie święta. Święto Zmartwychwstania Pańskiego Święto, które wzbudza nadzieję. Nadzieje na powrót do codzienności, na powrót do normalnego życia. I tego właśnie Ci życzę NADZIEI I WIARY.

 • dydko_kopytko napisał(a) komentarz datowany na 2011/04/22 14:45:02:

  spokojnych Świąt, Małgosiu :)

 • wanilia39 napisał(a) komentarz datowany na 2011/04/23 11:24:56:

  spokojnych, zdrowych, rodzinnych Świąt!

 • slagi napisał(a) komentarz datowany na 2014/05/20 17:25:28:

  Biała flaga?! Na moje nieszczęście, moja żona nie zna tego pojęcia. Przekonałem się o tym z milion razy. Następny pomysł? Odpicowane meble do pokoju młodzieżowego dla naszego syna...nawet z tym już nie walczę...ale za to wyżalić w internecie się mogę :)

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

Bag Lady Blog

KONTAKT

@